Atelier klasycznie pięknych wnętrz. Showroom mebli i dodatków w stylu Hampton, New York i Classic.

Oferta

Showroom Home Story to miejsce, które powstało z pasji i poszukiwania klasycznie pięknych wnętrz. Wierzymy, że ponadczasowa elegancja, wyselekcjonowany asortyment a także profesjonalne doradztwo to coś, co nas wyróżnia. Uciekając od zaszufladkowania wokół jednego stylu,      w pełni świadomie bawimy się dizajnem wykorzystując elementy zaczerpnięte od Art Deco po Glamour. Styl Hampton, New York czy Modern Classic także nie pozostaje nam obcy. Podróżując, studiując i czerpiąc i inspirację z wiodących trendów na świecie dbamy o to, aby wspólnym mianownikiem zawsze pozostawało piękno i szlachetna elegancja.

 

Profesjonalne doradztwo to nasza darmowa usługa, gdzie na miejscu w Home Story udzielamy porad z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz. Pomagamy w doborze kolorów, tapet, materiałów a także zakupie mebli, dodatków czy oświetlenia na podstawie przyniesionego przez klienta zdjęcia.

 

Oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania architektury wnętrz oraz wizualizacji architektury – od przygotowania modeli 3D, po wizualizacje/rendery, rekonstrukcje w 3D oraz wirtualny spacer.

 

Atelier Home Story wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się szeroko pojętym wyszukiwaniem produktów na życzenie, od nietypowych mebli, po rzeźby i dzieła sztuki.

 

Oferujemy także usługi z zakresu doradztwa dekoratorskiego, stylizacji i aranżacji wnętrza bezpośrednio na miejscu w domu klienta.

Elegancka-lampa-stołowa-Marala-czarna-z-abażurem-

O HOME STORY® 

Home Story to koncept „matka-córka”. Firma została założona 2017 roku przez dwie kobiety – i tak naprawdę: dla kobiet. To miejsce, które zrzesza nie tylko profesjonalistów z branży: stylistki, dekoratorki czy architektów wnętrz, ale także przyciąga wszystkich pasjonatów urządzania domu. Atelier uwodzi pięknymi wnętrzami, i staje się miejscem spotkań i rozmów o architekturze, trendach i ploteczkach. To nasze stałe Klientki oraz społeczność Instagrama tworzą wyjątkową atmosferę, i napawają optymizmem do dalszej pracy.

Wizja wspólnego biznesu powstała na fali urządzania nowo wybudowanego domu rodzinnego. Deficyt i długie poszukiwania wyselekcjonowanego asortymentu w zakresie aranżacji domu – w tym mebli, oświetlenia i dodatków – a także próba własnych sił na rynku projektowym po ukończonych studiach, dały początek pomysłu na biznes. Po roku firma rozrosła się, i dziś jesteśmy nie tylko importerami ale i producentami naszego asortymentu oferując także usługi projektowe.

 

POZNAJ NAS

 

Justyna Choli – współwłaścicielka Home Story, z wykształcenia architekt wnętrz. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2015), Accademia di Belli Arti di Brera (2014) w Mediolanie oraz Architectural Association w Londynie (2016). Nie obce są jej światowe trendy, a zdobyta praktyka zawodowa pozwala jej realizować oryginalne projekty wnętrz. Jako wysłannik Home Story regularnie odwiedza krajowe oraz międzynarodowe targi wnętrzarskie, odpowiada za sklep internetowy oraz współpracę B2B.     

 

Anna Choli – pomysłodawczyni i założycielka Home Story. Filar biznesu i całej rodziny. Pasjonatka pięknych wnętrz, trendsettterka i estetka. Jej wiedza i doświadczenie w zakresie arranżacji wnętrz bazuje na wieloletnim doświadczeniu. W dużej mierze to ona jest odpowiedzialna za dobór oferowanego asortymentu. Mama trzech córek.

   

Do naszego teamu należą także:

Agnieszka – energiczna, zabiegana i zawsze uśmiechnięta. Klienci sklepu stacjonarnego zawsze mogą polegać na jej wyczuciu smaku oraz kobiecej intuicji przy doborze prezentów. Aga służy pomocą w zakresie doboru stylowych dodatków, a także mebli oraz oświetlenia. W Home Story zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz visual merchandisingiem. (PS te wszystkie piękne aranżacje to jej dzieło)

Marcelina – z wykształcenia inżynier i analityk, a prywatnie pasjonatka pięknych wnętrz. Zdalnie wspiera team Home Story obsługą Facebooka i Instagrama. To ona odpowiada za dobór zdjęć, kampanie promocyjne oraz marketing. Na wszystkie zapytania Klientów odpowiada z prędkością światła.