Świat luksusu EICHHOLTZ

Eichholtz to światowa marka luksusowych mebli, oświetlenia i akcesoriów owyjątkowym designie. Od wielu lat wyznacza światowe trendy dziękiwyjątkowym kolekcjom, których wspólnym mianownikiem od zawsze pozostajeponadczasowe piękno oraz precyzja wykonania.

Marka Eichholtz od lat redefiniuje znaczenie terminu “klasyka” we wnętrzu

Głowna siedziba Eichholtzto imponujący shoowroom, o powierzchni ponad 4 000 m². Właśnie tam ożywawizja Eichholtza. Markę można spotkać na wszystkich topowych targachwnętrz takich jak Maison & Objet w Paryżu, Salone del Mobile wMediolanie czy londyńskim Decorex International.

EICHHOLTZ – SYNONIM LUKSUSU I PIĘKNA

Marka Eichholtz powstała 25 lat temu w Holandii. Szybko stała się popularna w Azji i Stanach Zjednoczonych, a następnie podbiła rynek kanadyjski i europejski. Marka wypracowała charakterystyczny styl, będący mieszanką klasyki, nowoczesności i elegancji.

KWINTESENCJA STYLU I ELEGANCJI

Z biegiem lat, Eichholtz stworzył własną, rozpoznawalną stylistykę, stanowiąc wzór dla innych producentów. W wielu modelach nadal daje się odnaleźć orientalne akcenty, jednak holenderscy projektanci tworzą meble i dodatki odwołując się do pochodzących zza oceanu sposobów urządzania wnętrz: Nowojorskiego, Modern czy Hamptons.

KATEGORIA MEBLE
KATEGORIA OŚWIETLENIE
KATEGORIA DODATKI

 

Oświetlenie

Volume 6

 

Nowości 2019

Volume 1

 

Look Book 2018

Volume 6

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *