living-home-story-atelier-interior-design

Naszym partnerom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do kontaktu:

  • architektów i projektantów wnętrz
  • stylistów, dekoratorów i homestagerów
  • producentów, dystrybutorów oraz importerów produktów wyposażenia wnętrz
  • blogerów i influencerów  

Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami biznesowymi, którzy chcieliby wzbogacić ofertę prezentowanych przez nas produktów. Mamy tu na myśli producentów, importerów oraz dystrybutorów działających w branży wyposażenia wnętrz, a których asortyment wpisuje się w proponowaną przez nas stylistykę.

Nawiązujemy także współpracę z Architektami oraz Projektantami wnętrz, którzy do swoich projektów szukają wysokiej jakości, oryginalnych produktów wpisujących się w wiodące trendy wnętrzarskie. Odpowiadamy na indywidualne zapytania, sprawdzamy dostępność towaru na zamówienie, oferujemy możliwość współpracy na naszych materiałach a także zapewnimy bryły i modele 3D.

Jako firma z szerokim zapleczem hurtowym, możemy także zapewnić kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz restauracjom, hotelom, sklepom i wszelkiego typu instytucjom. Oferujemy fachowe doradztwo oraz usługi projektowania wnętrz, jak również zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby produkty dostarczone przez Home Story spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Będąc producentem oraz importerem wyselekcjonowanego asortymentu – w tym stylowych mebli, oświetlenia oraz dodatków do wnętrz, współpracujemy także z małymi firmami branżowymi, sklepami internetowymi oraz przedsiębiorcami, którzy chcieliby zostać dystrybutorami naszych produktów.

Strefa

ARCHITEKTA

Współpraca + modele .3ds

napisz na:

biuro@home-story.pl

Pytania ogólne dotyczące towarów, ich cen, wymiarów, terminów dostaw itp. prosimy kierować na adres:

sklep@home-story.pl

lub pod numer telefonu 502 373 306. Zachęcamy również do kontaktu za pomocą formularza.